... to správne miesto pre tvoj relax

Aktuálny program

Aktuálny program

 • Pi
  25
  máj
  2018
  20:00Nové Korzo

  Pagan metalový RAMCHAT založila známa slovenská metalová persóna,  Pavel "Hirax" Baričák, a to v roku 2013. Zostavu doplnili nemenej ostrieľaní metaloví harcovníci z Martina. Ešte v tom roku kapela nahráva svoje kultové EP "Bes", kde sa nachádzali prvé dva hity a to Mor ho! a Posledný Pohan.

  Druhé EP "Karpaty" bolo nahraté v štúdiu Shaark a vzišli z neho hity "V ríši vlkov" a "Karpaty". O rok neskôr vychádzajú obe EP-ka na spoločnom digipacku, aj LP. Starého speváka Leča nahrádza skúsený Walki z Porfýrie a od tohto momentu sa zostava nemení.

  V roku 2016 kapela nabehla k Rolandovi Grapowovi a nahrala pod jeho producentským dohľadom album "Atrana" (digi CD, aj LP). Skladby ako "Perún hromom žehná nás", "Sila ducha", alebo "Tŕne hrobov" sa okamžite stali obľúbenými a skupina ich dodnes prezentuje aj na živo. Tento rok sa aj RAMCHAT obliekol do svojho povestného pohanského image a začal v ešte väčšej miere koncertovať, pričom pribúdalo pozvaní na silné metalové festivaly, ako aj lokálne koncerty, kde je kapela volaná ako hlavná kapela večera.

  V roku 2017 RAMCHAT vydáva album "Nepočaria!". Prvá polovička albumu sa točila u Rolanda Grapowa, druhá s Martinom Roženekom v českom GM štúdiu. Tu sa nadviazala aj spolupráca s pražským masteringovým štúdiom BioTech. K albumu bol natočený profesionálny videoklip k titulnej piesni "Nepočaria!", ku kapele pribudol manager Pablox, zvukár Michal, čím sa kapela nadobro sprofesionalizovala.

  Aktuálna zostava RAMCHAT:
  Maťo Walki - spev
  Pavel Hirax Baričák - gitara, vokály
  Viťo Kotrík - gitara
  Richard Pokorný - basa
  Mišo Golbiško Goldberger - bicie
 • So
  01
  sep
  2018
  18:00Nové Korzo

  BRUTE v roku 2018 oslavujú svoju dvadsaťročnú existenciu. Pri tejto príležitosti chystáme akciu, ktorá bude stáť naozaj za to ! Domáce aj zahraničné mená, ktoré už mimochodom v Ružombekru v minulosti už hrali, kopec merchu a skvelú atmosféru.. a samozrejme, DEATH METAL !

  viac postupne, zatiaľ postačí rezervnúť si dátum, je to posledný prázdninový víkend.

  Zatiaľ potvrdené kapely :
  FEEL A CURSE - Liptovský Mikuláš
  SUBURBAN TERRORIST - BelUSA
  ASILENT - Singapúr
  WORLD END MAN - Japonsko
  INTEGRAL - Taliansko
  INFECTED CHAOS - Rakúsko
  BRUTE - HEADLINER

   

 • So
  29
  sep
  2018
  19:30Nové Korzo
  Európske turné skvostnej brutal death mealovej bandy CENOTAPH sa pristaví aj u nás na Slovensku! Priamo v sídle Slovak Metal Army v sobotu 29 Septembra, takmer mesiac po 20th Brute Anniversary, sa títo banditi z Turecka vynasnažia stiahnuť kožu z vašich tiel. Na Slovensku budú tento rok vystupovať po prvý krát !
   
  CENOTAPH /TUR/
   
  CRANIOTOMY /SVK/
   
  CRANIAL CARNAGE /CZE/
   
  V supporte sa ešte snažíme o Uerberos z Poľska.
   
  Predpredaj vstupeniek rozbehneme ihneď po uzavretí lajnapu!
 • So
  10
  nov
  2018
  20:00Nové Korzo

  Z Talianskej Padovy prídu do Nového Korza groove šialenci 8FULSTRIKE, aby predviedli svoj set plný superhlbokých riffov a brutálnych zvukov. Títo maniaci vydali 3 albumy a nedávno urobili zmenu v zostave na poste basovej linky. MOSHPIT na tejto akcii bude povinný !

   

  8FULSTRIKE
  https://www.facebook.com/8fulstrike/

  https://www.youtube.com/watch?v=PAhOmVtPVOM

  Zo stajne Slovak Metal Army budú Talianom sekundovať kapely DARCHAIC a STERCORE !

  DARCHAIC majú za sebou 4 radové albumy a patria k tomu najviac živelnému, čo na domácej scéne máme. Posledný album "Materia" vyšiel na etikete Slovak Metal Army a je ešte stále pomerne čerstvou novinkou.

  DARCHAIC
  https://www.facebook.com/darchaicmetal/

  https://www.youtube.com/watch?v=ZI--nYWml4E

  STERCORE sa výrazne zviditeľnili vďaka novému EP Eternal Sunlight, ktorý tiež vyšiel na etikete SMA. K tomuto EP bol odprezentovaný aj špičkový klip, kapela sa objavila vo viacerých európskych časákoch a dokáže predviesť naozaj živelný koncert.

  STERCORE
  https://www.facebook.com/stercore.slovakia/

  https://www.youtube.com/watch?v=bicIzyWShyA

  Aj tu je sa rozhodne na čo tešiť !