... to správne miesto pre tvoj relax

Aktuálny program

Aktuálny program

 • So
  07
  apr
  2018
  19:00Nové Korzo

  Až s ďalekej Ruskej zeme sa sem dovalí poriadna smršť Black metalu. V podobe kontroverzných Satarial. Plus potvrdené sk supports FIERY WALTZ, MINOR, SORGOTH, SATARIAL, SAMSARA. Viac info bude priamo v príspevkoch v evente kde si rozoberieme celú štruktúru celej párty. Team špina matal!!!

  PS: Je úplne samozrejmosťou že kardinál a pápež budú oslavovac a alkohol do seba a vás liať 😀

  Official event and place. The whirlwind of black metal will come from as far as Russia. In the form of controversial Satarial. Plus confirmed Slovak supports FIERY WALTZ, MINOR, SORGOTH, SATARIAL, SAMSARA . More info later and posters! Team, filth, metal!!!

  PS: Of course! Cardinal and Pope will be celebrating and pouring alcohol into themselves and yourselves 😀

  SAMSARA - Doom Death Atmospheric Funeral/SK
  https://www.facebook.com/pg/OFFICIALAtmosphericDoom/about/?ref=page_internal

  SATARIAL - Black metal/RUS
  https://www.facebook.com/SATARIAL-68262948642/?fref=ts

  SORGOTH - Black metal/SK
  https://www.facebook.com/Sorgoth-508418605970050/?fref=ts

  MINOR - Satanic death/SK
  https://www.facebook.com/MINOR-1485956561692016/?fref=ts

  FIERY WALTZ - Metal/SK
  https://www.facebook.com/FieryWaltz/

  Afterka až do temného mŕtva!!!

   

 • So
  28
  apr
  2018
  20:00Nové Korzo

  Palo Chodelka so svojimi strunami obieha slovenské kluby, kde prezentuje nový program. Tak sa stane aj u nás v Novom Korze, kde svoje turné zavŕši koncertom 28.apríla 2018. Veríme, že si to prídete vychutnať.

   

 • St
  16
  máj
  2018
  19:00Nové Korzo

  Tachovská post-metalová smečka NEUROTIC MACHINERY a havířovští post-rock / metaloví POSTCARDS FROM ARKHAM spojí své síly v rámci „Manta & Dissonance Tour“. Na tomto turné zavítají též na Nové korzo, aby představili své nejnovější počiny.

  Večer spojující snovou atmosféru s drtivými kytarami se blíží - buďte u toho s námi!

  Více informací bude následovat.

  Odkazy:

  https://www.facebook.com/neuroticmachinery/

  https://www.facebook.com/PostcardsFromArkham/

   

 • Pi
  25
  máj
  2018
  20:00Nové Korzo

  Pagan metalový RAMCHAT založila známa slovenská metalová persóna,  Pavel "Hirax" Baričák, a to v roku 2013. Zostavu doplnili nemenej ostrieľaní metaloví harcovníci z Martina. Ešte v tom roku kapela nahráva svoje kultové EP "Bes", kde sa nachádzali prvé dva hity a to Mor ho! a Posledný Pohan.

  Druhé EP "Karpaty" bolo nahraté v štúdiu Shaark a vzišli z neho hity "V ríši vlkov" a "Karpaty". O rok neskôr vychádzajú obe EP-ka na spoločnom digipacku, aj LP. Starého speváka Leča nahrádza skúsený Walki z Porfýrie a od tohto momentu sa zostava nemení.

  V roku 2016 kapela nabehla k Rolandovi Grapowovi a nahrala pod jeho producentským dohľadom album "Atrana" (digi CD, aj LP). Skladby ako "Perún hromom žehná nás", "Sila ducha", alebo "Tŕne hrobov" sa okamžite stali obľúbenými a skupina ich dodnes prezentuje aj na živo. Tento rok sa aj RAMCHAT obliekol do svojho povestného pohanského image a začal v ešte väčšej miere koncertovať, pričom pribúdalo pozvaní na silné metalové festivaly, ako aj lokálne koncerty, kde je kapela volaná ako hlavná kapela večera.

  V roku 2017 RAMCHAT vydáva album "Nepočaria!". Prvá polovička albumu sa točila u Rolanda Grapowa, druhá s Martinom Roženekom v českom GM štúdiu. Tu sa nadviazala aj spolupráca s pražským masteringovým štúdiom BioTech. K albumu bol natočený profesionálny videoklip k titulnej piesni "Nepočaria!", ku kapele pribudol manager Pablox, zvukár Michal, čím sa kapela nadobro sprofesionalizovala.

  Aktuálna zostava RAMCHAT:
  Maťo Walki - spev
  Pavel Hirax Baričák - gitara, vokály
  Viťo Kotrík - gitara
  Richard Pokorný - basa
  Mišo Golbiško Goldberger - bicie
 • So
  01
  sep
  2018
  18:00Nové Korzo

  BRUTE v roku 2018 oslavujú svoju dvadsaťročnú existenciu. Pri tejto príležitosti chystáme akciu, ktorá bude stáť naozaj za to ! Domáce aj zahraničné mená, ktoré už mimochodom v Ružombekru v minulosti už hrali, kopec merchu a skvelú atmosféru.. a samozrejme, DEATH METAL !

  viac postupne, zatiaľ postačí rezervnúť si dátum, je to posledný prázdninový víkend.

  Zatiaľ potvrdené kapely :
  FEEL A CURSE - Liptovský Mikuláš
  SUBURBAN TERRORIST - BelUSA
  ASILENT - Singapúr
  WORLD END MAN - Japonsko
  INTEGRAL - Taliansko
  INFECTED CHAOS - Rakúsko
  BRUTE - HEADLINER