... to správne miesto pre tvoj relax

Aktuálny program

Aktuálny program

Event Information:

 • Pi
  25
  máj
  2018

  RAMCHAT + hostia

  20:00Nové Korzo

  Pagan metalový RAMCHAT založila známa slovenská metalová persóna,  Pavel "Hirax" Baričák, a to v roku 2013. Zostavu doplnili nemenej ostrieľaní metaloví harcovníci z Martina. Ešte v tom roku kapela nahráva svoje kultové EP "Bes", kde sa nachádzali prvé dva hity a to Mor ho! a Posledný Pohan.

  Druhé EP "Karpaty" bolo nahraté v štúdiu Shaark a vzišli z neho hity "V ríši vlkov" a "Karpaty". O rok neskôr vychádzajú obe EP-ka na spoločnom digipacku, aj LP. Starého speváka Leča nahrádza skúsený Walki z Porfýrie a od tohto momentu sa zostava nemení.

  V roku 2016 kapela nabehla k Rolandovi Grapowovi a nahrala pod jeho producentským dohľadom album "Atrana" (digi CD, aj LP). Skladby ako "Perún hromom žehná nás", "Sila ducha", alebo "Tŕne hrobov" sa okamžite stali obľúbenými a skupina ich dodnes prezentuje aj na živo. Tento rok sa aj RAMCHAT obliekol do svojho povestného pohanského image a začal v ešte väčšej miere koncertovať, pričom pribúdalo pozvaní na silné metalové festivaly, ako aj lokálne koncerty, kde je kapela volaná ako hlavná kapela večera.

  V roku 2017 RAMCHAT vydáva album "Nepočaria!". Prvá polovička albumu sa točila u Rolanda Grapowa, druhá s Martinom Roženekom v českom GM štúdiu. Tu sa nadviazala aj spolupráca s pražským masteringovým štúdiom BioTech. K albumu bol natočený profesionálny videoklip k titulnej piesni "Nepočaria!", ku kapele pribudol manager Pablox, zvukár Michal, čím sa kapela nadobro sprofesionalizovala.

  Aktuálna zostava RAMCHAT:
  Maťo Walki - spev
  Pavel Hirax Baričák - gitara, vokály
  Viťo Kotrík - gitara
  Richard Pokorný - basa
  Mišo Golbiško Goldberger - bicie