... to správne miesto pre tvoj relax

Aktuálny program

Aktuálny program

Event Information:

 • So
  30
  sep
  2017

  KILLCHAIN, ANIME TORMENT, STERCORE

  20:00Nové Korzo

  Posledný septembrový deň bude v Ružomberku venovaný brutalite a našlapanej energii. Vystúpia totiž spolky, ktoré sú známe tým, že dokážu rozvracať mysle a zaživa sťahovať z kože!

  KILLCHAIN pripravujú zbrusu nový album a sú stále zverskí a plní bolesti. Ich riffy, ktoré dokážu nabiť do ľudí pod pódiom sú rýchle, choré a vybuchujúce. V Ružomberku dobre známa kapela bude opäť potom krstiť korzársku dlažbu !
  Facebook: https://www.facebook.com/killchainmetal/

  STERCORE, ktorým je pripisovaná lokalita PD nahrali novú dosku, ktorá bude pod našou značkou SMA vonku ešte tento rok. Keďže pôjde o špecifickú limitku v podobe balenia LP/CD, tak to čakanie je trochu dlhšie, no viem, že na takúto kvlaitu sa oplatí počkať. STERCORE sú bombou v oblasti extreme music a tešia sa obľube nielen doma, ale aj za hranicami. Ich živelná produkcia nenechá nikoho len tak nečinne stáť a v Korze sa očakáva totálny MOSHPIT !
  Facebook : https://www.facebook.com/Stercore-141362916060992/

  ANIME TORMENT, death metalisti z českých Litoměříc prezentujú modernejšie poňatie tejto hnilobnej kultúry. Pod pódiom tka bude opäť vytvorené jazero čriev, zvratkov a krvi, v ktorom plávať je povinnosťou. Riffy týchto hrdlorezov dokážu byť ťažké a páliť ako taviace sa železo!
  Facebook : https://www.facebook.com/animetorment/

  www.novekorzo.sk
  www.slovakmetalarmy.sk
  www.immortalsouls.sk