... to správne miesto pre tvoj relax

NEOCAESAR / prídu na jediný slovenský koncert do Trenčína pokrstiť nový album DEHYDRATED a predstaviť svoj nadupaný old school death metal / + video

NEOCAESAR / prídu na jediný slovenský koncert do Trenčína pokrstiť nový album DEHYDRATED a predstaviť svoj nadupaný old school death metal / + video

NEOCAESAR / prídu na jediný slovenský koncert do Trenčína pokrstiť nový album DEHYDRATED a predstaviť svoj nadupaný old school death metal / + video

SLOVAK METAL ARMY organizuje  vymakanú akciu aj v Trenčíne za podpory Nového Korza. Holandskú bandu NEOCAESAR, ktorú tvoria výhradne bývalí členovia kapely Sinister, už výrazne predstavovať netreba. Rozhovor s kapelou ste si mohli prečítať v poslednom čísle zinu Immortal Souls 28 a cez naše distro sme tiež predali slušnú hŕbku CD ich debutového albumu „11:11“. Práve títo oldskúleri prídu už 1.10.2017 na svoj prvý a zatiaľ jediný koncert na Slovensku, konkrétne do klubu Lúč v Trenčíne, kde s nimi vystúpia aj DEHYDRATED (tu sa zaháji predaj nového CD „Resurrection“ a ten sa bude zároveň aj krstiť), BRUTE (už v plnej zostave a s extrémnym nasadením) a Moraváci CRANIAL CARNAGE ! Všetci ste na koncert srdečne pozvaní, bude to peklo !

 

EVENT : https://www.facebook.com/events/1922359751420020/
VSTUP : predpredaj 10€ TICKETPORTAL / na mieste 12€
predpredaj aj u nás v Novom Korze

 

NEOCAESAR má za sebou vydanie debutového albumu „11:11“ vo vlastnej réžii a už v jeseni sa vyberie na malé turné po ČR s kapelou Hypnos a ihneď po nej pridáva aj jeden dátum pre fanúšikov zo Slovenska! Ak ste ešte o kapele nepočuli, je na čase to napraviť, napríklad aj prostredníctvom nášho webu SMA.

NEOCAESAR /HOL/ old school death metal
https://www.facebook.com/Neocaesar.official/
Majú na konte debutový album, ktorý sa nesie v duchu starých matriálov z oblasti death metalu, tu však špeciálne starých albumov Sinister, pretože komplet zostava NEOCAESAR pôsobila na albumoch „Hate“ a „Bastard Saints“. Táto show bude prvá a zatiaľ jediná na Slovensku v roku 2017.

 

 

DEHYDRATED /SVK/ death metal
https://www.facebook.com/DEHYDRATED-SK-508638252631204/
Po dvadsiatich rokoch sa na scénu vracia piešťanská kapela DEHYDRATED. Legenda domácich death metalových legiend, v doplnenej zostave okolo Braňa Juráka. Kapela už má nahratý nový album, ktorý bude vydaný čoskoro pod názvom „Resurrection“ na znovuzrodenej značke Immortal Souls Prods.

 


BRUTE /SVK/ death metal
https://www.facebook.com/brute.esdm/
Tretí album „Henchmen“ je v prvom náklade 500ks takmer rozobratý. Steve a jeho družina už dnes funguje v 5-člennej zostave, keď po bubeníkovi prišiel do kapely aj druhý gitarista. BRUTE patria doslova k deathmetalovým skvostom SK scény.

 

CRANIAL CARNAGE /CZE/ death metal
https://www.facebook.com/cranialcarnage.uh.o/
Moraváci CC vydávajp svoj debut taktiež pod značkou ISP. Vyznačujú sa technickejšou formou brutálneho death metalu a tento rok sa predstavili aj na fantastickom festivale Gothoom 2017.

 


http://www.slovakmetalarmy.sk/
https://www.facebook.com/slovakmetalarmy/
http://www.immortalsouls.sk/
https://www.facebook.com/ImmortalSoulsProductions/

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *