... to správne miesto pre tvoj relax

Súčasnosť

Súčasnosť

INTERIÉR pivárne je štýlovo zariadený nábytkom z masívneho dreva. Priestory sú vyhrievané a vetrané tak, aby sa tu dobre cítili aj nefajčiari. Všetky priestory sme kvalitne ozvučili a nainštalovali VEĽKOROZMERNÝ TV PRÍJIMAČ. Takmer každú sobotu sa tu konajú KONCERTY prevažne rockových kapiel, alebo iné akcie. V celom pube je BEZPLATNÝ PRÍSTUP NA INTERNET cez free WIFI SPOT. V podniku je nainštalovaný VIDEO JUKEBOX s KARAOKE, zábavný ALKOHOLMETER, pre športovcov je tu STOLOVÝ FUTBAL.

 

 

Medzi ľudmi je mimoriadne obľúbená LETNÁ TERASA pred vchodom do pubu, kde sa dá počas letných horúčav v tieni markízy osviežiť dúškom výbornej kávy alebo pri orosenom pohári piva pozorovať rušný život v uličkách historického centra. Teplé letné noci na terase v Korze s romantickým výhľadom na vežu kostola sv. Ondreja sa stali v Ružomberku legendárnou tradíciou, na ktorú sa všetci každý rok tešíme.

 

Nefajčiarsky SALÓNIK na poschodí je určený pre náročnejších klientov. Tvorí ho samostatná miestnosť s kuchynkou, toaletou a barom. Využíva sa na rôzne posedenia, stretávky, oslavy, rokovania, kary, prezentácie, malé svadby a podobne. Príjemný priestor uspôsobený pre 25 osôb sa dá prenajať aj s personálom. Po dohode je možné pripraviť studené ako aj teplé jedlá podľa požiadaviek zákazníka.